eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olkusz › Młodszy Specjalista ds. jakości

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. jakości

Lokalizacja:

Olkusz

małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa reklamacji jakościowych
  • Współpraca i kontakt z klientami
  • Zarządzanie selekcjami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi związanymi z reklamacjami
  • Analiza zgłoszeń jakościowych (stosowanie formularzy: PDCA, raport 8D, 5Why, Ishikawa)
  • Prowadzenie spotkań jakościowych z pracownikami produkcji
  • Wykonywanie audytów wewnętrznych
  • Przygotowywanie dokumentacji  i udział w audytach klientów
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej (Plan kontroli, katalog wad, instrukcje)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość środowiska MS Windows i MS Office
  • Znajomość branży motoryzacyjnej IATF 16949
  • Znajomość narzędzi jakościowych (raport 8D, SPC, 5Why, Ishikawa)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • Praca w systemie jednozmianowym, 08:00-16:00
  • Praca w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy, gdzie ceniony jest profesjonalizm i współpraca
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup, obejmujący dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium, umożliwiającego korzystanie z atrakcyjnych zniżek na produkty i usługi wielu renomowanych firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    1 stycznia 2024 roku wejdą w życie przepisy zmieniające ustawę o emeryturach pomostowych. Pozwolą one przejść wcześniej na emeryturę także tym osobom, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...