eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mysłowice › Ustawiacz maszyn wtryskowych

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Lokalizacja:

Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ustawiacza maszyn wtryskowych

Lokalizacja: Mysłowice

Zakres obowiązków:

  • wymiana form wtryskowych na maszynach;
  • uruchamianie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych;
  • ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną;
  • monitorowanie oraz ustawianie parametrów procesu wtrysku;
  • koordynowanie prawidłowego przebiegu proces

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi wtryskarek np. Engel, Arburg, Negri Bossi,
  • umiejętność ustawiania manipulatorów na wtryskarkach;
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego;
  • umiejętność korygowania procesu wtrysku;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

Godziny i czas pracy:

  • poniedziałek - piątek
  • system 3 zmianowy: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia oraz kursy językowe
  • bony świąteczne
  • wczasy pod gruszą
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej
  • opieka medyczna
  • karnety sportowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny