PracaOferty pracy Mińsk Mazowiecki › Asystent ds. collections (obsługa klienta biznesowego, z językiem niemieckim)

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Asystent ds. collections (obsługa klienta biznesowego, z językiem niemieckim)

Lokalizacja:

Mińsk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko związane z branżą finansowo-księgową.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Główne obowiązki na stanowisku:

  • kontrola budżetu firmy
  • praca z systemem SAP lub inne programy specjalistyczne
  • kontakt z klientami biznesowymi, w języku niemieckim (mail, telefon, teams)
  • bieżące raportowanie na potrzeby firmy (wykonywanie raportów na życzenie oraz raportów okresowych)
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • analiza ryzyka i odchyleń w firmie oraz wynajdywanie błędów
  • monitoring kosztów na podstawie analizy danych, zawartych w raportach i pozostałych dokumentach
  • znajdywanie usprawnień i rozwiązań, mających na celu polepszenie sytuacji firmowej
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz finansowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętności analityczne oraz zwracanie uwagi na szczegóły
  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych, z klientami firmy
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych

Nasz klient oferuje:

  • Pracę hybrydową (około 10 razy w ciągu miesiąca, praca z biura w Warszawie)
  • Stabilizację zawodową - możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umowy zlecenie, umowy o dzieło)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz on boarding
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.