eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Józefosław › Technik Obsługi Obiektu

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Obsługi Obiektu

Lokalizacja:

Józefosław

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy : Józefosław

OFERUJEMY :

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę, oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Dalszy rozwój i awans w strukturach firmy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Bieżąca obsługa techniczna, utrzymanie w prawidłowym stanie infrastruktury nieruchomości
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji
  • Nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych
  • Usuwanie awarii i usterek, wykonywanie drobnych napraw

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA :

  • Wykształcenie techniczne i uprawnienia zawodowe (elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe minimum dwa lata (obiekty handlowe lub budynki biurowe)
  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (HVAC, inst. ppoż., wod-kan itp.)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa komputera – pakiet MS Office

Zainteresowane osoby proszę wysyłać swoje CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia