PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. Płac

Kto szuka:

Contract Administration Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Płac

Lokalizacja:

Warszawa, Rondo Daszyńskiego

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Samodzielne obsługiwanie niestandardowych i bardziej skomplikowanych usług płacowych i procesów dla klientów,
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS,
  • Udział i/ lub nadzór nad wdrażaniem nowych klientów lub wdrażaniem nowych usług,
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac dla Klientów i na potrzeby wewnętrzne,
  • Kontakty z klientami, również w języku angielskim.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientami(pisemna, oraz telefoniczna),
  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizację wielu ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med.,
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Monter Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Recepcjonista (k/m)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Contract Administration Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt