PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. badań wyrobów

Kto szuka:

Masfalt Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. badań wyrobów

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Chełmżyńska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Warszawie (ul. Chełmżyńska)

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się wykonywaniem i nadzorowaniem wykonywania badań laboratoryjnych, funkcjonowaniem laboratorium kontrolnym oraz kontrolami przy produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych. Wraz z Twoim rozwojem, zapewniamy poszerzanie zakresu działania w zakresie technologii produkcji i kontroli produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych oraz dalszy rozwój zawodowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria lądowa, materiałoznawstwo, budownictwo);
  • Doświadczenie przy produkcji i kontroli produkcji materiałów budowlanych – będzie atutem;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji;
  • Zdolności manualne;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;
  • Dyspozycyjność (możliwość wyjazdu na inne zakłady produkcyjne);
  • Doświadczenie w zakresie badań i produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych nie jest wymagane – pracodawca zapewnia pełne szkolenie.

Firma oferuje:

Oferujemy Tobie:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Masfalt Sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości