PracaOferty pracy Sokołów (pow. pruszkowski › Specjalista ds. logistyki

Kto szuka:

Meblorent sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Lokalizacja:

Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:
  • realizacja usług transportowych i montażowych dla klientów oraz prowadzenie dokumentacji związanych z obsługą zamówień
  • zarządzanie magazynami na terenie całego kraju
  • planowanie pracy magazynierów oraz kontrola efektywności i wydajności ich pracy
  • optymalizacja procesów i kosztów obsługi transportowej, magazynowej oraz montażowej
  • rozliczanie podwykonawców i magazynierów z powierzonych zadań
  • współpraca ze stałymi przewoźnikami i podwykonawcami
  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • kontrola i ewidencja faktur kosztowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy – w szczególności z działem handlowym
  • współpraca z pozostałymi spółkami z Grupy TLC
  • organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i ppoż

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • min. 3 lat doświadczenia na stanowisku logistyka w branży budowlanej, rentalowej lub/i transportowej
  • wysoko rozwiniętych umiejętności organizacji czasu pracy swojego oraz zespołu
  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe kierunkowe: logistyka lub pokrewne)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • prawa jazdy kat. B
Dodatkowymi atutami będą:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • znajomość systemu SAP Business One, Optima

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • możliwość rozwoju, kursy i szkolenia pracownicze
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę / B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szwedzką kulturę pracy
  • spotkania integracyjne
  • samochód służbowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Meblorent sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy