PracaOferty pracy Pomiechówek › Specjalista ds. kontroli jakości (Nowy Modlin)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości (Nowy Modlin)

Lokalizacja:

Pomiechówek

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Specjalista ds. kontroli jakości.

Miejsce pracy: Nowy Modlin.

Zadania:

  • Kontrola wyrobów gotowych w toku produkcji oraz w trakcie okresu przechowywania;
  • Podejmowanie decyzji odnośnie przyjęcia lub odrzucenia dostawy;
  • Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów;
  • Przekazywanie informacji zwrotnej o stwierdzonych niezgodnościach i odchyleniach jakościowych do Działu Produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (np. technolog żywności) lub doświadczenie zawodowe związane z branżą spożywczą - warunek konieczny;
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel);
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Aktualna książeczka ds. sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Darmowy transport pracowniczy na wybranych trasach;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Laborant Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Analityk marketingowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-12

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Kontrola jakości