eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mazowieckie › Service Mnager

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Service Mnager

Lokalizacja:

Mazowieckie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mazowieckie
NR REF.: 1186274

Twoja następna firmaNaszym klientem jest międzynarodowa firma, lider w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań chłodniczych i transportowych, która oferuje innowacyjne systemy chłodnicze dla pojazdów transportowych, wspierając globalny łańcuch dostaw świeżych produktów.
Twoje następne stanowiskoPoszukuję doświadczonego specjalisty zainteresowanego rolą Service Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie, rozwijanie i optymalizację działań sieci serwisowej w celu zapewnienia sprawnej obsługi Klienta. Do obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie należało opracowywanie i wdrażanie strategii usług oraz procedur gwarancyjnych, przygotowywanie planów sprzedaży części zamiennych, wdrażanie i organizowanie szkoleń dla sieci dealerskich zarządzanie partnerami serwisowymi oraz podległym zespołem pracowników.
Czego potrzebujesz?Szukam kandydatów z wykształceniem wyższym
z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej (HEAVY/TRUCK), transportowej, posiadających zdolności analitycznego podejścia do biznesu oraz wiedzę techniczną, gotowych do częstych podróży służbowych. Szukam osób dobrze zorganizowanych, komunikatywnych, angażujących się w pracę z pro aktywnym podejściem i otwartością wobec Klientów, partnerów serwisowych oraz wewnętrznych zespołów firmy. Z racji kontaktów z zagranicznymi działami firmy, oczekujemy od Kandydata posługiwania się językiem angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
Co zyskujesz?Firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz interesujące wynagrodzenie wraz z premią uznaniową. Pracownicy mogą również skorzystać z ubezpieczenia na życie, prywatnego pakietu medycznego Medicover oraz auta służbowego.
Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-12

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Grupowe ubezpieczenia zdrowotne popularnym benefitem pracowniczym

    Grupowe ubezpieczenia zdrowotne popularnym benefitem pracowniczym

    Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...