PracaOferty pracy Warszawa › Inżynier ds. Współpracy z Biurami Projektowymi - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Inżynier ds. Współpracy z Biurami Projektowymi - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego.

Inżynier ds. Współpracy z Biurami ProjektowymiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów wśród biur projektowych i architektonicznych.
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z istniejącymi klientami.
  • Prezentacja oferty firmy oraz produktów na spotkaniach biznesowych i targach branżowych.
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich oczekiwań.
  • Współpraca z zespołem technicznym w celu zapewnienia wsparcia technicznego dla klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Inicjatywa oraz zdolność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria elektryczna, elektrotechniczna, elektronika, etc.).
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny.
  • Samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Zatrudnienie w stabilnej organizacji w oparciu o Umowę o Pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż