PracaOferty pracy Warszawa mazowieckie › Pokojowa do sprzątania w hotelu

Kto szuka:

CraftTor Sp. z o. o.

PRACA W POLSCE, DARMOWE OFERTY PRACY, ZAPROSZENIA DO WIZ, LEGALIZACJA, NOCLEGI JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM PRACODAWCĄ! Nr kontaktowy: +48 577 587 090, +48 884 312 123 (Viber, Telegram, WhatsApp). to agencja pracy, głównym przedmiotem działalności której jest leasing pracowniczy, oparty na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistach z wielu branż.

Stanowisko:

Pokojowa do sprzątania w hotelu

Lokalizacja:

Warszawa mazowieckie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Stanowisko: Pokojowa do sprzątania w hotelu.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.

Wymagania: doświadczenie, dokładność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków: sprzątanie numerów w hotelu.

Wyplata: 3500-4500 zł miesięcznie.

Harmonogram: elastyczny grafik pracy, minimum 8 g dziennie. Tygodniowo 5-7 dni.

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Nr kontaktowy: +48 577 587 090, +48 884 312 123 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę, umowa zlecenia

Wynagrodzenie brutto w zł:
od 3500 zł do 4500 zł na miesiąc

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-10-10

data aktualizacji: 2021-10-10

do końca oferty: 14 dni

oferta była oglądana: 101 razy

pracodawca: CraftTor Sp. z o. o.

branże: Praca fizyczna