PracaOferty pracy Gręzów › Płatne Praktyki w firmie budowlanej

Kto szuka:

POLAQUA Sp. z o.o.

Stanowisko:

Płatne Praktyki w firmie budowlanej

Lokalizacja:

Gręzów, ul. Budowlana 23

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:
  • wsparcie kadry inżynierskiej w opracowywaniu dokumentacji powykonawczej oraz wszelkich zadaniach niezbędnych podczas prowadzenia kontraktu budowlanego;
  • pomoc w innych zadaniach administracyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA:
  • status studenta na kierunku budownictwo;
  • otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność do pracy min. 3 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Pracę w zespole specjalistów z branży;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budowlanym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: POLAQUA Sp. z o.o.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże