eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Klaudyn › Mechanik wózków widłowych (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Mechanik wózków widłowych (k/m)

Lokalizacja:

Klaudyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych i pozostałego sprzętu magazynowego,
  • weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu,
  • asysta przy badaniu UDT.

Oczekiwania:
  • doświadczenie w naprawach wózków widłowych,
  • rozumienie budowy i zasad działania silników elektrycznych i spalinowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wymagane uprawnienia do asysty przy badaniu UDT,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • pracę w systemie 1 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny