eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Manager ds. Sprzedaży

Kto szuka:

Neuroshop

Stanowisko:

Manager ds. Sprzedaży

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Marynarska 21/ 6

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • Umowa zlecenie lub umowa B2B;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży;
  • Pracę w komfortowym biurze w Warszawie (ul. Marynarska 21/6);
  • Młody, ambitny zespół, z którym będziesz się zawodowo rozwijać i osiągać wspólne cele.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Główne obowiązki i zadania:
  • Przeprowadzanie negocjacji i zawieranie umów z klientami;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i przygotowywanie ofert handlowych;
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji produktów potencjalnym klientom;
  • Prowadzenie własnej bazy klientów w systemie CRM;
  • Inicjowanie i uczestniczenie w organizacji wydarzeń marketingowych w celu promocji marki i pozyskiwania nowych potencjalnych klientów (wydarzenia tematyczne, wystawy itp.).

Firma oferuje:

Wymagania dla kandydatów:
  • Doświadczenie w sprzedaży od 3 lat;
  • Wysokie umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych, przestrzegając etapów sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, odpowiedzialność, inicjatywa;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i dystrybutorów na rynku europejskim;
  • Biegła znajomość języka polskiego. Angielski, ukraiński lub rosyjski będzie dodatkowym atutem.

Grafik pracy: od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Umowa na okres próbny - 3 miesiące.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Architekt Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Neuroshop

branże: Sprzedaż