eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Elżbietów › Magazynier/ka (biuro)

Kto szuka:

Bakoma Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier/ka (biuro)

Lokalizacja:

Elżbietów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • Przyjęcie dostaw surowców i opakowań zgodnie z zamówieniem w systemie magazynowym JD-Edwards.
  • Przygotowanie i wydawanie kompletnych dokumentów dotyczących dostaw.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowych, kontrola stanów magazynowych.
  • Sporządzanie raportów stanów magazynowych.
  • Oznakowanie/ reklamacji od klientów.
  • Zarządzanie podległą zmianą.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w sytuacjach problemowych.
  • Nastawienia na efektywną pracę zespołową.
  • Gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Zapewniamy własny transport pracowniczy z kierunków Łowicz, Sochaczew, Żyrardów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Bakoma Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy