eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kazuń Nowy › Księgowa / Księgowy

Kto szuka:

Celon Pharma S.A.

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja:

Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Obsługa księgowa procesu zakupowego
  • Rachunkowa i formalna weryfikacja dokumentów źródłowych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Analiza zapisów księgowych
  • Uzgadnianie ksiąg w procesie zamknięcia okresów
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w przygotowywaniu i badaniu sprawozdań finansowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • Dokładność, skrupulatność, umiejętności analityczne
  • Otwartość na zmiany, naukę i rozwój
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS (grusza, paczki, zapomogi), transport Warszawa-Łomianki-Kazuń
  • Pracę pełną wyzwań ale i satysfakcjonującą - w zgranym i energicznym zespole :)
  • Stabilne i rozwijające się środowisko pracy - zapewniamy możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Celon Pharma S.A.

branże: Księgowość / Audyt