PracaOferty pracy Kazuń Nowy › Główny Księgowy / Główna Księgowa

Kto szuka:

Celon Pharma S.A.

Stanowisko:

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Lokalizacja:

Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • zarządzanie kilkuosobowym działem księgowym, dbanie o rozwój zespołu, efektywny podział obowiązków,
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki,
  • odpowiedzialność za raportowanie według MSSF,
  • kreowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę w obszarze księgowości,
  • odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości,
  • współtworzenie oraz realizowanie polityki rachunkowości i podatkowej firmy oraz zarządzanie płynnością finansową,
  • kreowanie i wdrażanie pomysłów poprawiających wyniki finansowe przedsiębiorstwa,
  • analiza poprawności ujmowania dokumentów księgowych pod kątem podatkowym i rachunkowym,
  • prawidłowe prowadzenie rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, WHT, podatki lokalne),
  • terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań dla Zarządu,
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy m.in. wyników, kosztów oraz modeli analitycznych niezbędnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem,
  • współpraca z audytorami finansowymi, organami podatkowymi, bankami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • biegła znajomość przepisów o rachunkowości, MSSF oraz przepisów podatkowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • zaawansowana znajomość Microsoft Excel; znajomość systemu SIMPLE mile widziane,
  • doświadczenie w pracy w systemach klasy ERP, najchętniej IFS,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w branży produkcyjnej, farmaceutycznej.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS (grusza, paczki, zapomogi), bezpłatny transport Warszawa-Łomianki-Kazuń
  • pracę pełną wyzwań ale i satysfakcjonującą - w zgranym i energicznym zespole :)
  • rozwijające się środowisko pracy - zapewniamy możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Celon Pharma S.A.

branże: Księgowość / Audyt