PracaOferty pracy Marki › Pracownik produkcji sprężyn technicznych 30-34 zł brutto/h

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Pracownik produkcji sprężyn technicznych 30-34 zł brutto/h

Lokalizacja:

Marki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Obsługiwać maszyny do produkcji sprężyn technicznych
  • Wykonywać pomiary wyrobów w trakcie produkcji
  • Dbać o porządek na stanowisku pracy

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę Tymczasową, z perspektywą stałej współpracy
  • Stawkę godzinową 30-34 zł brutto
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Miejsce pracy: Marki

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Inne / Pozostałe