PracaOferty pracy Kraków › Operator od obsługi maszyn wtryskujących / odlewniczych

Kto szuka:

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator od obsługi maszyn wtryskujących / odlewniczych

Lokalizacja:

Kraków, ul. Nad Drwiną 4

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • przezbrajanie narzędzi na maszynach
  • ustawianie procesu wtrysku/odlewania i uruchamianie produkcji
  • nadzór nad jakością produkowanych detali
  • korygowanie parametrów technologicznych w celu zoptymalizowania procesu pod katem jakości i wydajności
  • definiowanie i przestrzeganie zdefiniowanych wymagań jakościowych co do sprzętu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 2 zmiany
  • znajomość zagadnień z zakresu technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych / odlewania znalu
  • znajomość budowy i obsługi maszyn wtryskujących / odlewniczych
  • samodzielność, odpowiedzialność  i rzetelność w pracy
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest wskazana
  • znajomość polskiej normy ISO 9001 – będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, zawsze wypłacane terminowo
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 2 zmiany
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o międzynarodowej renomie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierowca Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pracownik Produkcji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Schwinn Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł