PracaOferty pracy Kokotów › Magazynier / Operator wózka widłowego (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego (m/k)

Lokalizacja:

Kokotów

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • sprawne przyjmowanie, składowanie przy pomocy wózka widłowego,
  • wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie,
  • udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:
  • aktualne uprawnienie do obsługi wózków widłowych (UDT) wraz z doświadczeniem min. 6 miesięcy,
  • umiejętności obsługi wysokiego składu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
  • długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • premię uznaniową sięgającą (w zależności od efektów) do kilkuset złotych,
  • wsparcie i opiekę kierownika/koordynatora w trakcie wdrożenia.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Logistyka / Transport / Zakupy