PracaOferty pracy Niepołomice › Asystent / Asystentka ds. administracyjnych

Kto szuka:

Apleona Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. administracyjnych

Lokalizacja:

Niepołomice

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystentki ds. Administracyjnych będzie odpowiedzialna za
  • Obsługę procesu przyjmowania i przekazywania zgłoszeń od pracowników produkcyjnych;
  • Obsługę systemu Help Desk;
  • Udział w realizacji zadań działu administracyjnego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, komunikatywność; sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - co najmniej poziom B1;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od pon.do pt. (6-14; 14-22; 22-6).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dodatek za pracę w systemie 3-zmianowym;
  • Dofinansowanie do szkoleń specjalistycznych;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę;
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego (Medicover, MultiSport);
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, świąteczna zapomoga socjalna);
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Apleona Polska sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa