PracaOferty pracyKrakówGrafton Recruitment Sp. z o.o. › Logistyka / Transport / Zakupy

Znajdź oferty pracy

9 578 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.
branża: Logistyka / Transport / Zakupy
miasto: Kraków

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Operational Buyer with German

    2024-05-03 Grafton Recruitment Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Kraków
    oferta w kategorii: Logistyka / Transport / Zakupy

    . . For one of our Client which is well-known company in the area of engineering in Cracow, we are looking for candidates for the position of Operational Buyer with German. Are you open for incoming challenges in customer service area? This is a...

  • Młodszy specjalista ds. zakupów (staż)

    2024-05-02 Grafton Recruitment Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Twoje zadania: Tworzenie i utrzymywanie danych podstawowych dostawców w różnych systemach (np. SAP) Monitorowanie i aktualizacja cen promocyjnych dostawców Regularne sprawdzanie umów z dostawcami Sprawdzanie poprawności faktur Obsługa ...

  • Senior Buyer with Spanish

    2024-04-30 Grafton Recruitment Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    . . For our Client, SSC Company on Krakow market, we are looking for experienced candidates for the position of Senior Buyer with Spanish. Responsibilities: Verification of internal clients needs Searching of suitable products and servi...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża