PracaOferty pracy Tarnów Jezierny › RECEPCJONISTKA- OBSUŁGA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

RECEPCJONISTKA- OBSUŁGA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

Lokalizacja:

Tarnów Jezierny

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0091

Obowiązki:

Obsługa recepcji ośrodka wypoczynkowego. Obsługa klientów ośrodka, dbanie o porządek w miejscu pracy, wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej, terminala.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera
  • Obsługa pakietu MS OFFICE/OPEN OFFICE
  • obsługa kasy fiskalnej

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : umiejętność wystwiania faktur[Umiejętność 1] : obsługa terminala[Inne] : Praca na umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę. Możliwość dłuższej pracy. Możliwość przyuczenia do zawodu.

Miejsce pracy: 67-410 Tarnów Jezierny, powiat: wschowski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-20

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Obsługa klienta / Call center