eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Specjalista ds. szkoleń

Kto szuka:

FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń

Numer referencyjny:

SPS/L/2024

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Praca przy realizacji projektów szkoleniowych
  • Tworzenie i przygotowywanie ofert szkoleniowych i przetargowych
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej i szkoleniowej
  • Przygotowywanie harmonogramów zajęć dla realizowanych szkoleń
  • Organizacja i kompleksowa obsługa logistyczna szkoleń
  • Współpraca oraz stały kontakt z klientami i kontrahentami
  • Współpraca oraz stały kontakt z wykładowcami oraz trenerami
  • Prowadzenie działań promocyjnych za pomocą strony domowej fundacji oraz portali społecznościowych i ogłoszeniowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z branżą szkoleniową [warunek konieczny]
  • Czynne prawo jazdy kat. B [warunek konieczny]
  • Umiejętność pracy/współpracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywne podejście do życia
  • Inicjatywa i energia twórcza
  • Zimna krew

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

branże: Edukacja / Praktyki / Staże