eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Sales Manager - ciepłownictwo

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Sales Manager - ciepłownictwo

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • budowa i rozwijanie sieci sprzedaży firmy (w branży ciepłowniczej)
  • codzienne wspieranie Klientów- dostarczanie informacji technicznych nt. produktów (pompy ciepła)
  • współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowywanie analiz rynkowych i raportów sprzedaży.
  • udział w konferencjach, targach

Wymagania:

  • doświadczenie w branży ciepłowniczej min. 3 lata
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • wyższe wykształcenie (mile widziane techniczne lub marketingowe)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię roczną uzależnioną od wyników pracy
  • możliwość wdrożenia na rynek całkiem nowego produktu
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • możliwość pracy zdalnej

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Sprzedaż