eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0726

Obowiązki:

Księgowanie i rozliczanie raportów kasowych, weryfikacja rachunkowa dokumentów księgowych, księgowanie dokumentów, weryfikacja sald i zapisów na kontach księgowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera /Pakiet Office/
  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości
  • obsługa programu INSERT
  • dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność,

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • mile widziane doświadczenie
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Miejsce pracy: GŁUSKA 133, 20-380 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SZWACZKA R140/0805-389/24 Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA POMOCNIK ROBOCZY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-29

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...