eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lubin › Technik Elektroradiologii (TK/MR)

Kto szuka:

CDT Medicus

Stanowisko:

Technik Elektroradiologii (TK/MR)

Lokalizacja:

Lubin

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • łatwość nawiązywania kontaktu z pacjentem
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technika MR/TK
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie badań z zakresu TK i/lub MR
  • przygotowywanie gabinetu i aparatury radiologicznego do badań
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji radiologicznej

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w stale rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat bądź umowy cywilnoprawnej
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • współpracę z kompetentnym i doświadczonym personelem
  • pakiet sportowy oraz pakiet medyczny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: CDT Medicus

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja