eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stężyca › OPERATOR WIBROPRASY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR WIBROPRASY

Lokalizacja:

Stężyca

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0200

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa wibroprasy (kontrola pracy urządzenia, ustalanie parametrów działania, obsługa programu urządzenia).
Utrzymywanie należytego stanu technicznego wibroprasy (kontrola, serwisy, naprawy).
Kontrola procesu zarobów mieszanek betonowych.
Kontrola jakości wykonywanych wyrobów.
Raportowanie przebiegu pracy urządzenia.

Wymagania:Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane)Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowymDoświadczenie przy produkcji elementów wibroprasowanychZnajomość układów hydraulicznych i pneumatycznychUprawnienia SEP (mile widziane)

Miejsce pracy: ZAGÓRZE 1, 08-540 Stężyca, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna