PracaOferty pracy Starowa Góra › Pracownik produkcji | Monter/ka

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji | Monter/ka

Lokalizacja:

Starowa Góra

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • składanie i montaż komponentów sprzętu AGD
  • precyzyjne wykonywanie zadań montażowych
  • obsługa narzędzi ręcznych i elektrycznych (śrubokręty, klucze, kombinerki, wkrętarki)
  • lekkie prace monterskie: wklejanie, mocowanie
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Wymagania:

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie III zmianowym
  • umiejętności manualne, sprawność i precyzja
  • umiejętność pracy zarówno indywidualnie jak i w zespole
  • doświadczenie w pracach monterskich, przy produkcji i innych wymagających umiejętności manualnych
  • mile widziane doświadczenie w zawodach takich jak szwaczka, fryzjerka, kasjerka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia frekwencyjna
  • szkolenie w zakresie specyfiki montażu w branży AGD
  • stołówka i dofinansowanie do obiadów
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świadczenie pieniężne na święta (Boże Narodzenie/Wielkanoc)
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna