PracaOferty pracy Piotrków Trybunalski › Pracownik Pomocniczy w dziale produkcji

Kto szuka:

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Pracownik Pomocniczy w dziale produkcji

Piotrków Trybunalski, ul. Belzacka 176/ 178 lub Logistyczna 20

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie poszukujemy: osób uczących się/ studiujących zaocznie do prac pomocniczych w dziale produkcji. Praca od zaraz.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • praca w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • systematyczność,
  • chęć do pracy i zaangażowanie.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik Magazynowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik obiektu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Produkcja / Przemysł