PracaOferty pracy ul. Ustronna 41 › Pracownik magazynu (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik magazynu (m/k)

Lokalizacja:

ul. Ustronna 41, Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska - prace magazynowe na różnych działach:

  • kompletacja ze skanerem,
  • kontrola jakości towaru,
  • praca z drobnymi i większymi elementami,
  • oklejanie/odklejanie naklejek.

Oczekiwania:
  • sumienność, dokładność i zdolności manualne,
  • chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • doświadczenie nie jest wymagane - Klient zapewnia niezbędne szkolenia stanowiskowe, jeżeli ich nie posiadasz,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),
  • język polski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy:
  • pracę na 2 lub 3 zmiany,
  • umowę o pracę,
  • stawkę godzinową + premie: frekwencyjna, wydajnościowa, jakościowa (w zależności od działu),
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (MedicoverSport, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna,
  • darmowy transport do/z miejsca pracy (na terenie Łodzi: Łódź Kaliska, pl. Barlickiego, Kościuszki/Mickiewicza, Rzgowska-Dąbrowskiego, Bankowa, Kurczaki, Świecka).

Lokalizacja: Łódź, ul. Ustronna i/lub Rzgów, ul. Nasienna.

Warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest załączenie do aplikacji CV!!!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inne / Pozostałe