eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Pracownik fizyczny

Kto szuka:

Zieleń 2K Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik fizyczny

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych, grabienie
  • Wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów
  • Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków
  • Prace porządkowe na budowie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Rzetelności, komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Umiejętność logicznego myślenia  przewidywanie i unikanie zagrożeń

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zależnie od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • Pokrywamy koszty zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
  • Zapewniamy  posiłek - obiady na budowach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Inżynier ogrodnik Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Mechanik samochodowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Zieleń 2K Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna