PracaOferty pracy Łódź › Menedżer ds. Klientów Mieszkalnictwa

Kto szuka:

Bank Pocztowy S.A.

Stanowisko:

Menedżer ds. Klientów Mieszkalnictwa

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • pozyskiwanie Klientów rozliczeniowych i kredytowych z segmentu Mieszkalnictwa (Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe)
  • zarządzanie relacjami biznesowymi z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami oraz partnerami biznesowymi
  • zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi
  • współtworzenie i realizacja strategii w zakresie sprzedaży i rozwoju produktów oraz projektów dla Klientów z sektora Mieszkalnictwa (Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe)
  • realizacja planów sprzedażowych i wyniku finansowego

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów
  • umiejętności handlowe, marketingowe, negocjacyjne i budowania relacji
  • silna orientacja na osiąganie celów i wyników sprzedaży
  • entuzjazm i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Łodzi lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Bank Pocztowy S.A.

branże: Bankowość / Leasing