PracaOferty pracy Łęczyca › Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Łęczyca

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • przeglądy, przezbrojenia i regulacja maszyn
  • utrzymanie sprawności i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia właściwej jakości produktów i ustalonych norm wydajności
  • kontrola parametrów procesu, ich analiza oraz raportowanie koordynatorowi
  • prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • regeneracja podzespołów maszyn
  • stosowanie się do przepisów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane mechaniczne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, pneumatyki oraz hydrauliki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • otwartość na pracę w systemie 4-brygadowym (12h)

Korzyści:

  • umowa o pracę od razu na czas określony, bez 3-miesięcznego okresu próbnego
  • wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności (podane widełki to estymacja dla osoby z 2-3-letnim doświadczeniem)
  • premie kwartalne
  • bezpłatne przewozy pracowników do fabryki z wielu lokalizacji (Łęczyca, Ozorków, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno, Koło, Pabianice, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)
  • dofinansowanie kursów, szkoleń, studiów kierunkowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej (m.in. na zakupy, wyjścia do kin, teatrów, restauracji)
  • dofinansowanie obiadów
  • inne świadczenia socjalne, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny