PracaOferty pracy Łapy › SPRZEDAWCA KASJER (PRACOWNIK SKLEPU ŻABKA)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPRZEDAWCA KASJER (PRACOWNIK SKLEPU ŻABKA)

Lokalizacja:

Łapy

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1018

Obowiązki:

- Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
-Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
-Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
-Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.
-Przyjmowanie dostaw towarów.
-Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia.
-Utrzymywanie estetycznego wyglądu sklepu.
-Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów.
-Przestrzeganie standardów jakości i czystości w sklepie.
(Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach (praca zmianowa) w tym w weekendy)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • obsługa komputera

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia. Zaangażowanie i chęć do pracy. Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów. Punktualność i rzetelność. Umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Podstawowa znajomość obsługi komputera. Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta. Niekaralność i uczciwość.

Miejsce pracy: Głowna 42, 18-100 Łapy, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż