PracaOferty pracy Warszawa › Stanowisko analityka biznesowego - praca z językiem angielskim (Warszawa)

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko analityka biznesowego - praca z językiem angielskim (Warszawa)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale HR/administracja.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Praca z danymi (system SAP)
  • Analiza i ocena danych
  • Przewidywanie ryzyka
  • Tworzenie analiz biznesowych
  • Tworzenie i modyfikowanie raportów biznesowych (PowerBI, Excel)
  • Opisy przygotowanych danych
  • Wizualizacje procesów biznesowych, zgodnie z życzeniem klienta
  • Tworzenie pakietów a także procesów przepływu danych
  • Udział w tworzeniu systemów, wykorzystywanych w firmie

Wymagania na stanowisku:

  • bardzo dobra znajomość systemu SQL
  • znajomość języka angielskiego
  • minimum 3 lata doświadczenia, na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu analizy i oceny ryzyka
  • dokładność i precyzja w wykonywanych czynnościach
  • Mile widziane:

  • znajomość rozwiązań baz danych Azure, znajomość SSMS oraz SSIS, doświadczenie w tworzeniu procesów ETL, język DAX oraz rozwiązań SSAS

  • znajomość rozwiązań PowerApps, PowerAutomate, Python i rozwiązania ML , Microsoft Dynamics

Nasz klient oferuje:

  • Praca hybrydowa z biura w Warszawie
  • Praca w standardowych godzinach biurowych
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru)
  • Realna możliwości rozwoju zawodowego
  • Benefity: miedzy innymi karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, zniżki na produkty firmowe
  • Premie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Księgowość / Audyt