PracaOferty pracy Ślesin (pow. nakielski › Kierowca C+E w ruchu krajowym

KAWCZYŃSKI LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Kierowca C+E w ruchu krajowym

Lokalizacja:

Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Prowadzenie samochodu ciężarowego
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu
  • Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku
  • Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Świadectwo kwalfikacji lub kurs na przewóz rzeczy oraz ważne badania (psychologiczne i lekarskie)
  • Karta kierowcy
  • Zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prace z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Nowoczesny tabor

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: KAWCZYŃSKI LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy