PracaOferty pracy Kraków › Specjalista / Specjalistka ds. umów

Kto szuka:

PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. umów

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zatrudnimy Specjalistę ds. Umów, którego zadaniem będzie:
  • Przygotowywanie umów i zleceń
  • Archiwizacja dokumentacji umownej
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dodatkowo: Praca biurowa w systemie Symfonia: np. wystawianie faktur
  • Dodatkowo: Wsparcie biura Dyrektora ds. Handlu i Rozwoju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów i zleceń
  • Znajomość przepisów prawa cywilnego i gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość podstawowych programów biurowych: MS Word, Excell

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowa o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

branże: Prawo