PracaOferty pracy Rokitki (pow. tczewski › Technik - Spawacz

Kto szuka:

BELBAL

Stanowisko:

Technik - Spawacz

Lokalizacja:

Rokitki (pow. tczewski, gm. Tczew)

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki
  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie usterek, ich analiza i poszukiwanie źródła przyczyny ich powstawania
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonowania maszyn i urządzeń oraz uniknięcie problemów w przyszłości
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych mających na celu prawidłowe funkcjonowanie linii produkcyjnych/maszyn
  • Konstruowanie części mechanicznych wg rysunków
  • Spawanie konstrukcji, paneli i blach ze stali nierdzewnej i aluminium

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu
  • Umiejętność czytania planów budowlanych
  • Wykształcenie: zasadnicza szkoła zawodowa
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14;14-22;22-6) – okazjonalnie
  • Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu
  • Możliwość Rozwoju zawodowego
Benefits
  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie
  • PPK
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • MultiSport
  • Świadczenia z ZFŚS (dopłata do wypoczynku, mikołajkowe)
  • Owoce

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: BELBAL

branże: Praca fizyczna