PracaOferty pracy Kraków › Pracownik utrzymania czystości Kraków ul. Nowohucka

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości Kraków ul. Nowohucka

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Kraków

Poniedziałek – sobota

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • Praca w godzinach 14-21
  • Przyjazną atmosferę pracy

Twoje zadania:

  • Zamiatanie, odkurzanie
  • Zmywanie podłóg, sprzątanie sanitariatów, korytarzy
  • Dbanie o porządek na terenie obiektu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca  fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

 Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe