PracaOferty pracy Kraków › Praca w dziale AP, AR lub GL z językiem niemieckim!

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Praca w dziale AP, AR lub GL z językiem niemieckim!

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kraków
NR REF.: 1161929

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla jednego z naszych klientów, będącego wiodącym globalnym dostawcą luksusowych samochodów osobowych i premium vanów z Niemiec. Nasz klient buduje swoje Shared Service Center w Krakowie, poszukujemy osób chętnych do zdobycia praktycznej wiedzy w obszarze księgowości.

Czym będziesz się zajmować?
To zależy głównie od Ciebie! Nauczymy Cię wszystkiego, co będzie Ci potrzebne, żeby efektywnie rozpocząć swoją karierę w księgowości. Wybierz interesujący Cię obszar (Accounts Payable, Accounts Receivable, General Ledger), a my wdrożymy Cię w jego funkcjonowanie. Poznasz, z czym na codzień mają do czynienia poszczególni księgowi i wdrożysz się swoje przyszłe obowiązki.

Czego wymagamy?
Przede wszystkim Twoich chęci – my podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem zbieranym przez lata, natomiast w zamian oczekujemy Twojego zaangażowania i chęci do nauki. Do naszych codziennych obowiązków w każdym dziale należy współpraca z innymi oddziałami bądź klientami z Francji. Wobec tego poszukujemy osób, które posługują się językiem niemieckim na poziomie min. B2 oraz językiem angielskim (min. B2), który jest naszym językiem korporacyjnym. Oczekujemy też ukończonego przynajmniej pierwszego stopnia studiów w obszarze ekonomii, finansów czy rachunkowości – łatwiej przyswoisz nowe informacje, bazując na już posiadanej wiedzy ze studiów

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę na pełen etat w standardowym wymiarze pracy (pon-pt w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Liczne szkolenia dodatkowe – jeśli będziesz otwarty/a na poszerzanie wiedzy
  • Przyjazną atmosferę w zespole

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, prześlij nam swoje CV!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt