PracaOferty pracy Kraków › Pobór opłat na autostradzie-praca od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pobór opłat na autostradzie-praca od zaraz

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osób w pełni dyspozycyjnych i chętnych do pracy przy pobieraniu opłat za przejazd autostradą.

Lokalizacja: Balice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pobieranie opłat od kierowców;
  • Przestrzeganie zasad naliczania opłat za różne warianty pojazdów;
  • Przestrzeganie przepisów BHP;

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Własnego dojazdu do Balic-zalecane auto;
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej o różnych porach dnia i nocy;

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy;
  • Stawkę 29,50 zł/h brutto plus dodatek za pracę w godzinach nocnych;
  • Elastyczny grafik - praca po 8h dziennie, pełen etat, możliwość zamian z innymi pracownikami;
  • Opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia przez agencję;
  • Pełne zaplecze socjalne; owocowe wtorki;

Więcej informacji udzielamy pod numerem: 781 300 390

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Obsługa klienta / Call center