PracaOferty pracy Kraków › Customer Service Representative with German [Kraków]

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Customer Service Representative with German [Kraków]

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa zapytań klientów z rynku niemieckojęzycznego
  • Codzienny kontakt z klientem w języku niemieckim
  • Obsługa zapytań poprzez e-mail, połączenia przychodzące i czaty
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy dbając o najwyższą jakość procesów
Oczekiwania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)
  • Wysoka kultura osobista
  • Zorientowanie na cel oraz umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta lub dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 7 500- 11 000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Niekorporacyjna atmosfera pełną otwartości na innowacje, doskonalenie, pracę zespołową,
  • Benefity: pakiet prywatnej opieki medycznej, karta Medicover Sport, imprezy integracyjne, ubezpieczenie na życie, upominki świąteczne
  • Uczestniczenie w bieżących szkoleniach dotyczących nowości produktowych, aktualizacji marketingowych, zachowań zakupowych klientów
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji!
Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center