PracaOferty pracy Kostrzyn › Pracownik produkcji- również dla KOBIET- 32 zł brutto

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Pracownik produkcji- również dla KOBIET- 32 zł brutto

Lokalizacja:

Kostrzyn

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego wieloletniego Klienta z branży produkcyjnej zajmującej się produkcją meblową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji – KOSTRZYN

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie produkcyjne/ magazynowe.

Zakres czynności:
  • prace produkcyjne,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • prace montażowe,

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 32,77 zł/h brutto,
  • umowa zlecenie,
  • pracę docelowo na trzy zmiany (6-14; 14-22 oraz 22-6),
  • lekką prace na stanowisku ( to nie jest linia produkcyjna !),
  • proponujemy także wdrożenie stanowiskowe – nie musisz posiadać doświadczenia w pracy produkcyjnej.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 506 561 859

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Szkolenia
  • Umowa Zlecenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Produkcja / Przemysł