eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kołobrzeg › Księgowy/ Księgowa

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Księgowy/ Księgowa

Lokalizacja:

Kołobrzeg

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie;
  • Kontrola i księgowanie dokumentów źródłowych;
  • Aktywny udział w przygotowywaniu zeznań i deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów (wewnętrzne, US, GUS i inne);
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz JPK
  • Aktywności związane z procesem zamknięcia miesiąca/kwartału/roku;
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (anglojęzyczny przełożony, praca w międzynarodowym środowisku);
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;
  • Umiejętność obsługi programu księgowego (z rodziny ERP).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwijania kompetencji poprzez dofinansowanie do kursów i szkoleń,
  • BENEFITY: Karta Multisport, pakiet świadczeń z funduszu socjalnego, owocowe wtorki
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Przyjazna atmosfera w pracy i wysokie standardy
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Praca z wykwalifikowanym zespołem, gotowym do podejmowania nowych zadań.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Księgowość / Audyt