PracaOferty pracy Kołobrzeg › INŻYNIER JAKOŚCI | BRANŻA MOTORYZACYJNA

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI | BRANŻA MOTORYZACYJNA

Lokalizacja:

Kołobrzeg

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie jakości procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami klienta i wymaganiami wewnętrznymi
  • Wspieranie organizacji w zakresie obsługi niezgodności i rozwiązywania problemów oraz pracy nad ciągłymi ulepszeniami
  • Opracowanie i wdrożenie systemów kontroli jakości oraz ustalenie planów kontroli
  • Udział w badaniach MSA i SPC
  • Obsługa i analiza reklamacji klientów
  • Inicjowanie rozwiązań problemów, niezgodności i ulepszeń
  • Uczestniczenie w audycie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie podstawowych narzędzi motoryzacyjnych ISO 9001/IATF, APQP i planu kontroli, PPAP, MSA, SPC, FMEA i/lub równoważne standardy VDA)
  • Doświadczenie z MeasurLink i Minitab
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne, ZFŚS
  • Kartę Multisport
  • Wsparcie przy relokacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia