eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › Mechanik

Kto szuka:

Emtor Spółka z o.o.

Stanowisko:

Mechanik

Numer referencyjny:

Mechanik - Kielce

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko technika wózków widłowych - praca mobilna na terenie Kielc i okolic.

Główne zadania na stanowisku:
  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Kontrola i odbiór urządzeń UDT
  • Specyfikacja i zamawianie części
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem
  • Współpraca z zespołem sprzedaży, serwisu oraz działami administracyjnymi

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne - mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi i/lub konserwacji wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Samochód służbowy oraz narzędzia potrzebne do wykonywania czynności służbowych
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Emtor Spółka z o.o.

branże: Dział techniczny