PracaOferty pracy Kielce › KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E - BDF

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E - BDF

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0654

Obowiązki:

Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE,
Obsady pojedyncze i podwójne,
Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF,
Wyjazdy na trasach krótkich/kilkudniowe i wyjazdy na trasach długich od 2 do 3 tygodni
Kółka na powtarzalnych trasach
W praktyce około 21-26 dni w trasie.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C + E

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie 1 rok. Niezbędne do zatrudnienia dokumenty: świadectwo kwalifikacji, orzeczenie psychologiczne, kartę kierowcy.Uczciwości i dyspozycyjności,Mile widziana (ale nie wymagana) znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego i/lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.Dodatkowo: nagroda za spalanie i postawę pracownika (wypłacana kwartalnie),Dodatki stażowe.Benefity:Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy również do celów prywatnych),Dla kierowcy w trasie: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ), Infolinia, Ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,Dla kierowcy i jego rodziny: karty sportowe, bony i paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, karty rabatowe na wybrane stacje paliw, system poleć pracownika itd.Zakres obowiązków: Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE, Obsady pojedyncze i podwójne.Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF,Wyjazdy na trasach krótkich/kilkudniowe i wyjazdy na trasach długich od 2 do 3 tygodni,Kółka na powtarzalnych trasach,W praktyce około 21-26 dni w trasie.

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-14

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy