PracaOferty pracy Katowice › Technik Serwisu - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Technik Serwisu - rekrutacja online

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Technik SerwisuMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Zapewnienie wsparcia serwisowego dla klientów (montaż instalacji, serwis).
  • Prowadzenie podstawowego szkolenia po zainstalowaniu sprzętu.
  • Działania administracyjne m.in. prowadzenie magazynu części zamiennych, dokumentacji technicznej, raportów serwisowych.
  • Realizowanie sprzedaży akcesoriów i usług serwisowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętne budowanie profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientem.
  • Czynne Prawo Jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w pełnym wymiarze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Indywidualna ścieżka rozwoju.
  • Pakiet ubezpieczeń i wewnętrzne systemy motywacyjne.
  • Profesjonalne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy do użytku prywatnego).
  • Spotkania, wyjazdy integracyjne.
  • Dofinansowanie do posiłków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł