PracaOferty pracy Katowice › Customer Support Specialist with Italian / Specjalista ds. Wsparcia Pasażera z j. włoskim

Kto szuka:

Concentrix

Customer Support Specialist with Italian / Specjalista ds. Wsparcia Pasażera z j. włoskim

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Na co dzień będziesz zajmował się kompleksową obsługą pasażerów linii lotniczych Ryanair od momentu planowania podróży do momentu wylądowania w miejscu docelowym: udzielanie ogólnych informacji, w tym rozwiązywanie codziennych problemów pasażerów, rozpatrywanie reklamacji lub spraw związanych z zagubionym bagażem - wszystko, co może się zdarzyć podczas podróży.
  • Wsparcie pasażerów poprzez przychodzące rozmowy telefoniczne, a także czat i email.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy od kandydata:
  • płynnej znajomości włoskiego na poziomie B2/C1 oraz angielskiego na poziomie min. B1
  • dyspozycyjności do współpracy stacjonarnej (Katowice)
  • nastawienie na pracę z ludźmi i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę zlecenie (35.71 pln gross/h)
  • kompleksowe szkolenie, za które otrzymasz wynagrodzenie
  • praca zmianowa: poniedziałek-piątek 09-22, sobota 9-19, niedziela 10-19
  • możliwość awansu wewnętrznego
  • komfortowe warunki pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Concentrix

branże: Sprzedaż

  • Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,2% wyższe r/r i wyniosło 7181,67 zł brutto. Względem kwietnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.